Pevná linka opět dostupná

Dnes po 8. hodině byla opět zprovozněna původní pevná linka 475 209 303.

Prodleva v přístupnosti služby byla způsobena potížemi technického charakteru při procesu přenosu čísel k jinému operátorovi. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Díky této migraci k jinému operátorovi a změně technologie volání na VoIP (volání přes internet) nám klesnou pravidelné náklady na telekomunikační služby přibližně na polovinu a ještě jsme mohli navýšit rychlost internetu na krásných maximálních 50/5 Mbps pomocí techologie VDSL.

Přihláška na výuku náboženství pro rok 2019/2020

Výuka náboženství začne v druhé polovině září, věkové rozdělní a termíny výuky jsou tyto:

prvokomunikanti pondělí 14:30 – 15:30 (Mgr. Věra Gajdůšková)

4. – 5. tř. pondělí 15:45 – 16:45 (Mgr. Věra Gajdůšková)

1. – 2. tř. úterý 16 – 17 h. (Mgr. Hana Křížková)

3. – 5. tř. úterý 16 – 17 h. (Mgr. Marie Bukovanská)

6. – 9. tř. (prima – kvarta): čtvrtek 16 – 17 h. (P. Václav Novák)

Přihláška ke stažení je v příloze. Přihlášku odevzdejte prosíme do 11. září.

Dočasná nedostupnost pevné linky

Od úterý 27. srpna od 10.00 hodiny máme výpadek pevné linky 475209303. Použít můžete zatím provizorně tel. číslo 411192211. Jedná se o klasickou pevnou linku. Mobilní telefon do kanceláře zůstává nezměněn.

Výpadek služby je z důvodu migrace ISDN linky k jinému operátorovi. Na odstranění problému nový operátor pracuje.

Děkujeme za pochopení.

Ztráty a nálezy v kostele

Ztráty a nálezy

V průběhu několika měsíců se nám v sakristii nahromadilo mnoho ztrát a nálezů. Jedná se především o hračky, brýle, čepice a rukavice i jiné předměty. Proto vyzýváme všechny, kteří něco v kostele ztratili, aby se podívali v průběhu tohoto a příštího týdne  na lavici a stolek v kostele, zda něco z nalezených věcí není jejich. Před příští nedělí (21. července) budou věci vyhozeny.

Zde několik snímků:

Velkopáteční pouť na Mariánskou skálu

Římskokatolická farnost - arciděkanství Ústí nad Labem pod záštitou primátora Statutárního města Ústí nad Labem, Ing. Petra Nedvědického, zve na Velkopáteční pouť na Mariánskou skálu.

Sejdeme se tradičně v pátek 19. dubna 2019 ve 14 hodin u kostela Nanebevzetí Panny Marie v Ústí nad Labem (kostel se šikmou věží), kde si vyslechneme úvodní slovo arciděkana P. Miroslava Šimáčka a pana Oldřicha Bubeníčka, hejtmana Ústeckého kraje.

Misijní jarmark

V neděli 31. března se po bohoslužbách koná v předsíni kostela misijní jarmark. Výtěžek této iniciativy, při které se prodávají výrobky klientů domovů důchodců, jde na podporu misií. Děkujeme dobrovolníkům za zapojení do této činnosti a všem, kteří akci podpoříte svým nákupem.