Ztráty a nálezy v kostele

Ztráty a nálezy

V průběhu několika měsíců se nám v sakristii nahromadilo mnoho ztrát a nálezů. Jedná se především o hračky, brýle, čepice a rukavice i jiné předměty. Proto vyzýváme všechny, kteří něco v kostele ztratili, aby se podívali v průběhu tohoto a příštího týdne  na lavici a stolek v kostele, zda něco z nalezených věcí není jejich. Před příští nedělí (21. července) budou věci vyhozeny.

Zde několik snímků:

Velkopáteční pouť na Mariánskou skálu

Římskokatolická farnost - arciděkanství Ústí nad Labem pod záštitou primátora Statutárního města Ústí nad Labem, Ing. Petra Nedvědického, zve na Velkopáteční pouť na Mariánskou skálu.

Sejdeme se tradičně v pátek 19. dubna 2019 ve 14 hodin u kostela Nanebevzetí Panny Marie v Ústí nad Labem (kostel se šikmou věží), kde si vyslechneme úvodní slovo arciděkana P. Miroslava Šimáčka a pana Oldřicha Bubeníčka, hejtmana Ústeckého kraje.

Misijní jarmark

V neděli 31. března se po bohoslužbách koná v předsíni kostela misijní jarmark. Výtěžek této iniciativy, při které se prodávají výrobky klientů domovů důchodců, jde na podporu misií. Děkujeme dobrovolníkům za zapojení do této činnosti a všem, kteří akci podpoříte svým nákupem.

ŠKOLA KARMEL ZVE NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Ve čtvrtek 17. ledna 2019 od 8.00  do 16.00 hod. vás zveme na Den otevřených dveří Křesťanské základní školy Karmel v Ústí nad Labem.

Od 8.00 - 12.00 hod. můžete nahlédnout nejen do prostor školy, ale i do výuky. Od 13.00 - 16.00 hod. pak je možná prohlídka školy, rozhovory.

Křesťanská základní škola Karmel v Ústí nad Labem je alternativní církevní škola, která do budoucna počítá se všemi devíti ročníky ZŠ. Zřizovatelem je Sbor Církve bratrské v Ústí nad Labem.

Pozvánka na seminář

Všechny srdečně zveme na seminář "Manželství a důstojné předávání života".

Lektoři: MUDr. Lucie Šmehilová a MUDr. Martin Šmehil

Termíny:   neděle 3.2.2019   15:30 - 18:00

neděle 3.3.2019   15:30 - 18:00

neděle 7.4.2019   15:30 - 18:30