Farní ohlášky z neděle 14. 4. 2019

6. neděle postní

*       Další přednáška z cyklu Quo vadis? proběhne ve středu 17. 4. od 16:30 hod. v univerzitní kapli UJEPu na téma Posvátná topografie Jeruzaléma. Přednáší Mgr. Bc. Radka Fialová, religionistka a redaktorka nakladatelství Vyšehrad. V rámci přednášky bude též představen City of David Excavation Project, na němž se podílí Evangelická teologická fakulta UK ve spolupráci s univerzitou v Tel Avivu.      

*       Na Velký pátek 19. 4. se uskuteční od 14:00 hod. Velkopáteční pouť na Mariánskou skálu. Sraz u kostela. Srdečně zveme. Velkopáteční obřady začínají již v 17:00 hod.

*       Rozpis velikonočních bohoslužeb naleznete v předsíni kostela a  také v novém čísle časopisu Setkávání, který je k rozebrání  na stolku.

*       Rozpis adorací u Božího hrobu o velikonočním triduu najdete na stolku za lavicemi. Prosíme farníky, aby se v rámci svých možností zapisovali k adoraci.

*       V sobotu 27. 4. proběhne Národní pochod pro život a rodinu. Začátek pontifikální mše sv. v pražské katedrále v 10.30 hod.

Požehnané Velikonoce a celý Svatý týden!

                                                                                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příloha

Druh článku

Farnost