Farní ohlášky z neděle 21. 4. 2019

Boží Hod velikonoční

*       V sobotu 27. 4. proběhne Národní pochod pro život a rodinu. Začátek pontifikální mše sv. v pražské katedrále v 10.30 hod. Společný odjezd za doprovodu jáhna Václava v sobotu v 8:15 z hlavního nádraží, zakončení na Václavském náměstí v 16:00 hod. Účastníkům je doporučená registrace přes internet pro rychlejší odbavení při bezpečnostní kontrole při vstupu do katedrály. Více informací na farním webu.

*       Setkání rodin se uskuteční v neděli 28. 4. od 15:00 hod. ve studiu Ovečka. Křesťanské rodiny zde vytvářejí společenství vzájemným sdílením, modlitbou a duchovně vedeným programem, který čerpá z apoštolské exhoratace Gaudete et exultate papeže Františka. Srdečně zveme i ty, kteří dosud mezi nás nepřišli.

Příloha

Druh článku

Farnost