Farní ohlášky z neděle 19. 5. 2019

5. neděle velikonoční

*       Dnešní neděli se opět uskuteční setkání rodin v  Centru pro rodinu Ovečka. Duchovní program pokračuje čtením a rozborem apoštolské exhoratace Gaudete et exultate papeže Františka. Srdečně zveme všechny rodiny.

*       Noc kostelů se bude konat též v našem kostele v pátek 24. 5. Program začíná mší sv. v 18:00 hod., následuje poslech Lužanské mše sv., přednáška O zaniklém kostele sv. Materny, vystoupení Ústeckého pěveckého sboru pod vedením J. Magasanika, též prezentace aktivit a událostí ze života farnosti a další. Podrobný program našeho i okolních kostelů uveden na plakátcích. Srdečně zveme.

*       40. výročí vzniku Interdiecézního centra života mládeže v Příchovicích připadá na víkend 24. – 26. 5. Hlavní program v sobotu, mši sv. v 10:30 hod. celebruje biskup Jan Baxant. Zváni jsou všichni přátelé a příznivci tohoto místa.

*       Příprava dětí na první svaté přijímání proběhne v pondělí 20. 5. od 14:30 hod. na faře v sále Sinaj, III. patro. Přípravu vede P. Mirek Šimáček.

Příloha

Druh článku

Farnost