Přihláška na farní tábor 18. - 31. července 2020 ve Svitavě

Plakát

Vážení rodiče, děkujeme za Váš zájem o náš tábor. Bereme v potaz současnou situaci, která není zrovna nejpříznivější. Kapacita tábora (50 míst) se zatím nemění, může se však stát, že dojde k omezením, která plný počet účastníků neumožní. Pokud se tak stane, bude o účasti rozhodovat datum přihlášení (tedy čím dříve děti přihlásíte, tím větší pravděpodobnost účasti mají).V případě jiných omezení se budeme snažit rozhodnout co nejlépe v zájmu všech.

V letošním roce došlo ke zvýšení ceny tábora (3500/3000 druhé dítě). Důvodem je skutečnost, že nečerpáme dotace MŠMT a získání zdrojů na celoroční provoz je pro nás tedy o něc o obtížnější. Zvýšením ceny samozřejmě nechceme znemožnit účast dětem na táboře. Kdyby pro Vás byla vyšší cena příliš velkou překážkou, prosím, ozvěte se na níže uvedený email/telefon.
V případě zrušení tábora kvůli koronaviru se budeme snažit vrátit celý poplatek.

Po (zatím) neúspěšném hledání a vyjednávání stále nemáme nové tábořiště, které by po tolika letech na stejném místě bylo vítanou změnou. Je velmi pravděpodobné, že tedy i letos budeme tábořit u řeky Svitávky. O místě konání Vás budeme informovat.

Zahájeno přihlašování - zde.

Druh článku

Farnost

Klíčová slova