Pěší pouť ke sv. Zdislavě

Foto

Drazí přátelé, celkem narychlo zvu na pěší pouť ke sv. Zdislavě do Jablonného tuto sobotu 30. května. Odjezd z Ústí z hlavního vlakového nádraží již v 5:27! Poputujeme ze Svoru do Jablonného - tj. nějakých 21 km krásnou přírodou. Budeme se modlit především za rodiny a požehnání pro manželský život. V Jablonném se zúčastníme mše sv. ve 14:00 (sloužit bude P. Lukáš Fošum OP), poté bude asi i čas podívat se ke studánce a do Ústí se vrátíme vlakem v 18:33. S sebou jídlo, pití, vhodnou obuv a oblečení, roušku a pár peněz.

K pouti vyzívám především mládež a mladé pracující, ale zván je každý, kdo ví, že ujde trasu. Chtěli jsme k příležitosti 800. výročí narození sv. Zdislavy uspořádat farní pouť autobusem, ale z toho sešlo kvůli nejistotě ohledně platných omezení. Hlavní oslavy tohoto výročí se proto o rok odkládají. Nyní se bohoslužby může zúčastnit 300 lidí.

Kontakt: P. Václav, tel. 732 973 747.

Druh článku

Farnost

Klíčová slova