Farní ohlášky z neděle 16. 5. 2021

7. neděle velikonoční

*       Májové pobožnosti v měsíci květnu probíhají v našem kostele ve všední dny kromě středy a neděle po každé mši sv. Hovoříme o modlitbě růžence z pohledu sv. papeže Jana Pavla II. Srdečně zveme k účasti.

*       Od pondělí 17. 5. začne znovu výuka náboženství pondělních a úterních skupin. Pravidelná výuka čtvrteční skupiny, kterou vede P. Václav, již běží.

*       V pondělí 17. 5. se jako obvykle koná příprava na první svaté přijímání od 16:00 hod.

*       Pravidelná eucharistická adorace probíhá každý čtvrtek od 17:15 hod.

*       Půl hodiny před každou mší svatou je příležitost ke sv. smíření.

*       Příští neděli o slavnosti Seslání Ducha svatého se konají v 18.00 v kostele slavnostní nešpory.

*       Plánujeme pěší pouť ke sv. Zdislavě do Jablonného v Podještědí v sobotu 29. května. Odjezd vlakem v 5.27 z hlavního nádraží. Prosíme o předběžné přihlášení u P. Václava. Jsou dvě možné trasy v délce cca 15 a 21 km.

Příloha

Druh článku

Farnost