Farní ohlášky z neděle 9.5.2021

*      Májové pobožnosti v měsíci květnu probíhají v našem kostele ve všední dny kromě středy a neděle po každé mši sv. Srdečně zveme k účasti.

*      V pondělí 10. května bude večerní mše sv. v 18:00 hod. slavena na poděkování za 70 let života a 45 let kněžské služby P. Mirka Šimáčka. Hlavním celbrantem bude Mons. Jan Baxant, litoměřický biskup. Všichni jsou zváni ke společnému poděkování za prošlou cestu.

*      Od pondělí 17. 5. začne znovu výuka náboženství pondělních a úterních skupin. Pravidelná výuka čtvrteční skupiny, kterou vede P. Václav, započne již ve čtvrtek 13. 5. v obvyklém čase od 16:00 hod.  

*      V pondělí 10. 5. se jako obvykle koná příprava na první svaté přijímání od 16:00 hod.

*      Pravidelná eucharistická adorace probíhá každý čtvrtek od 17:15 hod.

*      Půl hodiny před každou mší svatou je příležitost ke sv. smíření.

Druh článku

Farnost

Klíčová slova