Bohoslužby

VELIKONOČNÍ BOHOSLUŽBY NA ÚSTECKU zde.

Místo  /  Datum 14.4.

Květná neděle

18.4.

Zelený čtvrtek

19.4.

Velký pátek

20.4.

Velikon. vigilie

21.4.

Boží hod velikon.

22.4.

Pondělí velikon.

Arnultovice 16.00 / / / / /
Církvice 16.15 / / / / /
Chabařovice 8.00 / / / 8.00 /
Chlumec 16.00 / / / / /
Mojžíř 9.45 18.00 18.00 20.30 9.45 9.45
Povrly 11.20 / / / 11.20 /
Řehlovice 11.30 / / / 11.30 /
Skorotice / / / / 16.00 /
Střekov 8.00

18.00

16.00 16.00 18.00 8.00

18.00

/
Trmice 9.30 17.00 17.00 20.30 9.30 9.30
Ústí nad Labem * 9.00

10.30

18.00 17.00 21.30 9.00

10.30

9.00

10.30

 

 

* Ústí n.L.:   Adorace u Božího hrobu:   Zelený čtvrtek            19.00 – 22.00

                                                                   Velký pátek                    9.00 – 12.00

                                                                   Bílá sobota                    9.00 – 15.00

 

* Ústí n.L.:  pátek 19.4. ve 14.00 hod. Velkopáteční pouť na Mariánskou skálu (sraz u kostela Nanebevzetí Panny Marie)

 

 

Pravidelné bohoslužby v Kostele Nanebevzetí Panny Marie

Pravidelné mše svaté:

  - příležitost ke svátosti smíření vždy 30 minut před začátkem mše svaté

 

Pondělí     18:00  
Úterý     18:00  
Středa 8:00      
Čtvrtek     18:00  
Pátek     18:00  
Sobota     18:00  
Neděle 9:00 10:30    

 

Poznámky:

3. neděle v měsíci v 10:30 - mše sv. pro děti.
4. neděle v měsíci v 9:00 - latinská mše sv.
V sobotu v 18:00 - mše sv. s nedělní platností.

 

 

 

Bohoslužby na Střekově:

 
Pátek   17:00
Neděle 8:00   18:00

 

Mojžíř:

Čtvrtek 17:00
Neděle 9:45

 

Trmice:

Středa 17:00
Pátek 17:00
Sobota 9:00  - prvni sobotu v měsíci
Neděle 9:30

 

Chabařovice:

Úterý 17:00 *
Neděle 8:00

* bohoslužby v úterý se konají v kapli Domu pokojného stáří sv. Ludmily v Chabařovicích

 

Bohoslužby v ostatních farnostech

Chlumec: druhou a čtvrtou neděli 16:00
Skorotice: první sobotu a třetí neděli v měsíci 16:00
Tisá: první neděli v měsíci 16:00
Libouchec: čtvrtou neděli v měsíci 16:00
Arnultovice: druhou neděli v měsíci 16:00
     
Povrly: neděle 11.20
Krásné Březno: sobota 16:00
Řehlovice: neděle 11:15
Předlice: čtvrtek 17:00
Církvice druhá neděle v měsíci 16.15

 

Bohoslužby v domovech důchodců:

SEVERNÍ TERASA - V KLIDU: druhý pátek v měsíci: 14:30

Dům pro seniory Orlická 1: třetí pátek v měsíci: 16.00

DD DOBĚTICE: čtvrtou středu v měsíci: 15:00