Přihlašování na farní tábor 2019

Bylo spuštěno přihlašování na farní tábor 2019. Nemeškejte, třetina kapacity je již vyčerpána.

Aktualizace z 19. května: Zbývá ještě několik volných míst, přihlašování prodlouženo do konce května.

Informace pro rodiče zde.

Přihlášení provedete zde.

Postní setkání v Teplicích

Zveme mládež 13 - 20 let na postní setkání do Teplic. Přihlášky a informace u Věrky Gajdůškové, tel. 739 175 818. Setkání se koná na faře v Teplicích v pátek a sobotu 29. - 30. března. Sraz je v pátek v 17.00 hodin na faře.

V pátek se začne téma Ježíš jako světlo života, dozvíme se o symbolice světla obecně, o velikonočním světle, formou hry si ozřejmíme, co pro nás světlo znamená. V sobotu poté budou aktivity k tématu, bude možnost připravit se na svátost smíření a přijmout ji. Na závěr mše svatá a agapé. Setkání ukončíme v cca 18.00 hodin.