Farní ohlášky z neděle 30. 6. 2019

13. neděle v mezidobí

*       Kněžská primice Václava Nováka bude sloužena dnešní neděli 30. června ve 14:00 hod. v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Mladé Boleslavi.

*       V naší farnosti bude sloužit poprvé mše sv. novokněz Václav v neděli 7. července v 9:00 hod. a v 10:30 hod. Od 15:00 hod. bude možnost se setkat s naším novoknězem na farní zahradě ve Skoroticích, v 17:00 hod. bude udíleno svátostné požehnání a dále  možno pobýt. Všichni jsou srdečně zváni!

Farní ohlášky z neděle 23. 6. 2019

12. neděle v mezidobí

*       Kněžské svěcení jáhna Václava Nováka se uskuteční 29. června od 10:00 hod. v katedrále sv. Štěpána v Litoměřicích. Společný autobus bude odjíždět v 8:00 hod. od podloubí, proti zastávce divadlo. Poplatek za jízdné v autobuse, zájemci, zapisujte se do formuláře na stolku za lavicemi.

Farní ohlášky z neděle 16. 6. 2019

Slavnost Nejsvětější Trojice

*       Příprava dětí na první svaté přijímání proběhne v pondělí 17. 6. od 14:30 hod. na faře v sále Sinaj, III. patro. Přípravu vede  P. Mirek Šimáček.

*       Setkání rodin s dětmi proběhne tentokrát na faře ve Skoroticích proběhne tuto neděli od 15:00 hod. Dokončujeme úvahy nad dokumentem „Radujte se a jásejte“ papeže Františka. Srdečně zveme.

Farní ohlášky z neděle 9. 6. 2019

Slavnost Seslání Ducha svatého

*       Příprava dětí na první svaté přijímání proběhne v pondělí 10. 6. od 14:30 hod. na faře v sále Sinaj, III. patro. Přípravu vede  P. Mirek Šimáček.

*       Setkání lékařů proběhne v pondělí 10. 6. od 19:00 hod. v sále Jana Pavla II. na faře. Srdečně zveme.

Farní ohlášky z neděle 2. 6. 2019

7. neděle velikonoční

*       Ekumenická bohoslužba na závěr akademického roku se uskuteční ve středu 5. 6. v univerzitní kapli UJEPu od 14.30 hod. Zváni jsou akademičtí pracovníci a studenti i všichni ostatní, kteří by měli zájem se zúčastnit.

*       Další z večerů cyklu Hovory o víře se bude konat ve čtvrtek 6. 6. na faře, sál Sinaj, od 19:00 hod. Rozjímání nad tématem, rozhovor a modlitba v křesťanském společenství. Všichni jsou srdečně zváni.

Farní ohlášky z neděle 12. 5. 2019

4. neděle velikonoční

*       Setkání lékařů proběhne v pondělí 13. května v 19.00 v sále Jana Pavla II. Srdečně zveme.

*       V pondělí 13. května se také v 16.00 hod. s P. Mirkem začne setkávat skupinka dětí, které se připravují na 1. sv. přijímání. Prosíme rodiče dětí, aby též přišli na první schůzku. Děkujeme.

Farní ohlášky z neděle 5. 5. 2019

3. neděle velikonoční

*       Ve středu 8. května je volný den a svátek Panny Marie prostřednice všech milostí. Proto bude mše svatá večer v 18.00 hod., ráno se nekoná.