Farní ohlášky z neděle 27. 10. 2019

30. neděle v mezidobí

*       Cyklus přednášek Quo vadis? bude i v tomto školním roce probíhat v kapli na kampusu UJEPu. Příští přednášky zazní 13. listopadu v 16.30 hod. na téma sv. Anežka česká (přednáší doc. Petr Kubín z Katolické teologické fakulty UK) a 27. listopadu na téma Evangelium podle Foglara. Přijďte a pozvěte i své přátele a známé.

*       Pravidelné eucharistické adorace se konají každý čtvrtek před večerní mší svatou. Všichni jsou zváni.

Farní ohlášky z neděle 20. 10. 2019

29. neděle v mezidobí

*       Na dnešní neděli připadá Misijní neděle a na tuto neděli je vyhlášena sbírka na misie. Také děti z Misijního klubka si připravili vystoupení a malé dárečky. Prosíme, podpořte jejich snahu dělat něco pěkného pro druhé lidi.

*       Pravidelná setkání středoškolské mládeže se konají opět každý pátek po večerní mši svaté.

Farní ohlášky z neděle 13. 10. 2019

28. neděle v mezidobí

*       Měsíc říjen je věnován misijím a modlitbám za ně. Misijní neděle proběhne 20. října.

*       Dnešní neděli 13. 10 v 17:00 hod. se v našem kostele uskuteční koncert Dialog lidského hlasu a strun v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Lípa musica. Na programu Jiří Bárta – violoncello a Schola Gregoriana Pragensis – umělecký vedoucí David Eben. Zveme k  poslechu zajímavého hudebního žánru.

Farní ohlášky z neděle 6. 10. 2019

27. neděle v mezidobí

*       Misijní klubko dětí se bude v tomto školním roce scházet na faře každý 2. čtvrtek v měsíci od 15 do 16 hod. Zveme mezi sebe všechny děti ve věku 5-15 let, které mají rády Pána Boha a chtějí dělat něco pěkného pro druhé lidi. Misijní neděle proběhne 20. října.

Farní ohlášky z neděle 29. 9. 2019

26. neděle v mezidobí

*       Pravidelná setkání středoškolské mládeže se budou konat opět každý pátek po večerní mši svaté. Setkání starší mládeže, tj. vysokoškoláků i pracujících, budou probíhat v tomto roce každou středu opět na faře, sál Sinaj, od 19:00 hod.

Farní ohlášky z neděle 22. 9. 2019

25. neděle v mezidobí

*       Výuka náboženství již začala. Je možné se ještě přihlásit.  Rozpisy výuky naleznete na plakátku na nástěnce a na přihláškách, které jsou k dispozici na stolku za lavicemi, v kanceláři fary a na internetových stránkách farnosti. Vyplněné přihlášky odevzdávejte, prosíme, v kanceláři fary.

Farní ohlášky z neděle 15. 9. 2019

24. neděle v mezidobí

*       Dnešní neděli se v 15:00 hod. koná setkání rodin s dětmi na faře ve Skoroticích. Budeme rádi, pokud na setkání zazní vaše názory na formu a obsah těchto setkání.

*       Výuka náboženství začíná od tohoto týdne. Rozpisy výuky naleznete na plakátku na nástěnce a na přihláškách, které jsou k dispozici na stolku za lavicemi, v kanceláři fary a na internetových stránkách farnosti. Vyplněné přihlášky odevzdávejte, prosíme, v kanceláři fary.

Farní ohlášky z neděle 8. 9. 2019

23. neděle v mezidobí

*       Výuka náboženství v novém školním roce bude probíhat ve stejných časech jako v tom minulém, konkrétní časy jsou na plakátku na nástěnce, dále na přihláškách, které jsou k dispozici na stolečku mezi lavicemi, v kanceláři fary nebo na internetových stránkách farnosti. Výuka začne ve třetím zářijovém týdnu po následující neděli (po 15. září). Přihlášky prosíme odevzdávejte do středy 11. září.