Farní ohlášky z neděle 16. 2. 2020

6. neděle v mezidobí

*        Pozvánka pro naše děti: Milé děti, zveme Vás na karneval, který proběhne 23. února od 15 do 17 hod. na faře v sále Sinaj. Uvítáme i Vaše rodiče či prarodiče, kteří mohou také přijít v maskách.

*       Setkání seniorů z důvodu nemoci a nepřítomnosti zodpovědných za program tento měsíc odpadá.

Farní ohlášky z neděle 19. 1. 2020

2. neděle v mezidobí

*      Týden modliteb za jednotu křesťanů se koná ve dnech 18. – 25. ledna. Letošní texty k Týdnu modliteb připravili křesťané z Malty a vycházejí ze slov Písma svatého, která jsou ústřední myšlenkou tohoto týdne: „Zachovali se k nám neobyčejně laskavě“ (Sk 28,2). Připojme se v našich modlitbách za jednotu křesťanů.

Farní ohlášky z neděle 12. 1. 2020

Svátek Křtu Páně

*      Zveme všechny, kteří jakýmkoliv způsobem pomáhali při výstavě betlémů, na přátelské setkání v pondělí 13. 1. od 16:30 hod. na faru. Sejdeme se v sále JP.II.

* Lednové setkání lékařů neproběhne, na další setkání s našimi lékaři se budeme těšit 2. pondělí v únoru.

Farní ohlášky z neděle 5. 1. 2020

Slavnost Zjevení Páně

*      V pondělí 6. 1. začíná Alianční týden modliteb různých církví. Podrobný program modliteb naleznete na plakátku v předsíni kostela. Kdo má zájem, může se zúčastnit ve středu 8. 1. od 18:00 hod. ekumenické bohoslužby, která se bude konat v kapli Panny Marie na faře. Bohoslužbu povede P. M. Šimáček, kázat bude Tomáš Jun, který je farářem Českobratrské církve evangelické.

Farní ohlášky z neděle 15. 12. 2019

3. neděle adventní

*       Jako každý rok, i letos prosíme farníky o spolupráci při hlídání výstavy betlémů. Je možné se k této službě zapisovat do archů v sakristii.

*       V pondělí 16. 12. proběhne v domově důchodců v Doběticích od 15:00 hod. mše sv. a následně koledníci z Misijního klubka dětí popřejí a zapívají místním  k vánočním svátkům. Srdečně zveme všechny zájemce.

Farní ohlášky z neděle 8. 12. 2019

2. neděle adventní

*       V adventu se konají rorátní mše svaté ke cti Panny Marie ve středu a v sobotu v 8.00 hodin.

*       Dnešní neděli 8. prosince proběhne na faře „Mikulášské odpoledne“ od 15.00 hod. v sále Sinaj. Děti bude očekávat svatý Mikuláš spolu s anděly i čerty. Připraveny jsou hry, soutěže i nadílka. Přijďte s vašimi dětmi i vnoučaty.

Farní ohlášky z neděle 1. 12. 2019

1. neděle adventní

*       Během adventní doby budou pravidelné ranní mše svaté ve středu a mimořádné ranní mše svaté v sobotu od 8.00 hod. v kostele slaveny jako rorátní ke cti Panny Marie se zpěvy staročeských rorát.

*       Tuto neděli odpoledne se koná od 15.00 hod. setkání rodin v Centru pro rodinu Ovečka. Srdečně zveme.

*       Všechny srdečně zveme na poutní mši svatou v kostele sv. Mikuláše v Čermné v sobotu 7. prosince ve 14.00 hod.