Červená středa 2020

Logo

Ve středu 25. listopadu se naše farnost symbolicky připojí k iniciativě Červená středa, která si klade za cíl upozornit na problematiku omezování náboženských práv a pronásledování pro víru v mnoha zemích a celých regionech. Loni jsme se zapojili poprvé, letos nám v uspořádání obdobného modlitebního večera brání vládní opatření, ale nově budeme mít kostel ze dvou stran nasvícený červenou barvou jako upozornění na krev mučedníků pro širokou veřejnost.

Obnovené bohoslužby

Kristus Král - ikona

V nedeli 22.11.2020 na Slavnost Krista Krále se budou konat bohoslužby v našem kostele v 9.00 a 10.30 hodin, zatím pro 15 lidí.

Mše svatá v 9.00 hod. bude přenášena přes naše internetové stránky farnosti www.farnost-usti.cz.

V následujícím týdnu bude pokračovat standartní pořad veřejných bohoslužeb, také pro 15 lidí. Na nedělní dopolední bohoslužby je třeba se zapsat do seznamu v kostele nebo kontaktovat telefonicky kancelář nebo P. Václava.

Aktuality platné od 3. listopadu

Od 3. listopadu včetně do odvolání platí:

všední dny od pondělí do soboty:

• 17:30 - 18:00 - možnost sv. smíření v kostele
  • po 18:00 - možnost přistoupit ke sv. přijímání v kostele (cca 15 minut, kněz již přítomen není)

neděle:

• 9:00 - přenos mše svaté
  • 10:00 - 11:00 - možnost přijmout svátost smíření a sv. přijímání
  • venkovní farnosti - dle obvyklého schématu - možnost přijmout svátost smíření a sv. přijímání (cca 15 minut)