Setkáváme se každou středu v 18.00 hodin na faře ve 3. patře (zvonek "Sinaj") k rozhovorům nad slovy bible a nad tématy víry i ke společné modlitbě. Kontaktní osoba: Václav Novák, venda.novak@centrum.cz.

Ekumenická bohoslužba na zahájení akademického roku

Srdečně zveme akademickou obec a všechny příznivce Univerzity Jana Evangelisty Purkyně na ekumenickou bohoslužbu k příležitosti zahájení nového akademického roku 2019/2020. Bohoslužba se koná ve středu 2. října v 16.00 hod. v kapli UJEP.

Společenství starší mládeže

Ve středu 25. září se začíná po prázdninách opět scházet společenství starší mládeže, kam jsou zváni nejen vysokoškoláci, ale také pracující mládež. Setkání se budou konat na faře v 19:00.

Ve středu 25. září ale budou také zahájeny misie v Mojžíři, a proto se setkáme v kostele v Mojžíři na společné bohoslužbě s otcem biskupem v 17:00.

Mše na zahájení akademického roku

5. října v 18.00 s kostele Nanebevzetí Panny Marie se uskuteční bohoslužba na zahájení akademického roku. Hlavním celebrantem bude litoměřický biskup mons. Jan Baxant. Účast přislíbil rektor UJEPu doc. RNDr. Martin Balej, Ph.D. Srdečně zveme studenty i profesory. Naši předkové říkávali, že bez Božího požehnání je marné lidské namahaní. Budeme si jej tedy při této přípežitosti vyprošovat.