VÝSTAVA BETLÉMŮ 16.12.2021 - 2.1.2022

Ve čtvrtek 16. 12. v 16:00 hodin byla v našem kostele zahájena 35. výstava betlémů, která potrvá do 2. 1. 2022. Otevírá se tím klidný a duchovní prostor pro všechny kolemjdoucí, kteří se chtějí v době adventu a nadcházejících svátků pozastavit, zamyslet nad smyslem Vánoc, nebo třeba jen nadechnout slavnostní atmosféry. I pravidelní účastníci bohoslužeb se mohou potěšit řadou krásných betlémů, které často zapůjčujeme přímo od jejich tvůrců i muzeí.

Srdečně Vás zveme k zhlédnutí naší výstavy. Kéž Vám chvíle zde strávené přinesou radost a pokoj.

Děkujeme všem, kdo nám laskavě zapůjčili své betlémy, a také všem školám, které vlastní tvorbou tuto výstavu tradičně obohacují.

Děkujeme také Statutárnímu městu Ústí nad Labem za finanční podporu této výstavy.