Farní ohlášky z neděle 17.4.2022

Zmrtvýchvstání

Boží hod velikonoční

* V neděli 24. dubna proběhne od 18:00 hod. v našem kostele Velikonoční koncert v provedení Orchestru a sboru Severočeského divadla, pod vedením dirigenta Miloše Formáčka. Na programu Pergolesiho Stabat Mater, Mozartova Korunovační mše a Haendlův Mesiáš – Aleluja. Srdečně zveme k účasti na koncertu, který bude jistě nevšedním zážitkem, spojeným s radostnou oslavou Velikonoc.

* Česká dominikánská provincie zve na již tradiční slavnostní mši svatou k poctě sv. Vojtěcha, která se bude konat v pondělí 25. dubna od 18:00 hod. v dominikánském klášteře sv. Vojtěcha. V tento den nebude v našem kostele sloužena mše svatá.

* Tým táborových vedoucí pod Spolkem Matěj srdečně zve děti od 6 do 15 let na každoroční tábor, který se bude konat od 16. do 29. července 2022. Letos na téma Den Trifidů. Tábořiště je nedaleko toho, na které jezdíme pravidelně. Stále u říčky Svitávky. Pro více informací se obracejte na táborové vedoucí. Další informace a samotnou přihlášku naleznete na táborových stránkách: taborymatej.cz v sekci Ústí nad Labem. Vzadu v předsíni naleznete plakátek. Děti se mají na co těšit a my se těšíme na děti.

* Celostátní setkání mládeže proběhne letos od 9. – 14. srpna v Hradci Králové. Možnost registrace na webových stránkách celostatnisetkanimladeze.cz. Všichni mladí lidé jsou zváni na toto výjimečné setkání.

Požehnané Velikonoce všem!!!

Druh článku
Farnost
Klíčová slova