Pouť rodin - pozvánka

kostel sv. Václava, Valtířov

Pouť rodin ústeckých farností ke sv. Václavovi

Milé rodiny,

zveme Vás na společné putování ke sv. Václavovi do Valtířova v den jeho svátku 28.9.

Sraz ve Svádově u hřiště v 10:45 - autobus MHD č. 13 jede z ústecké zastávky Hlavní nádraží v 10:30, výstupní stanice je Svádov Obec. Vydáme se exponovaným úsekem lesem kolem Budovského vodopádu do Březí a dále přes zříceninu hradu Varta do Valtířova. Zde začíná poutní mše sv. v 15:30. Trasa je dlouhá asi 9 km. K návratu může posloužit zelený autobus č. 592, který odjíždí z Valtířova v 16:49.

Cestou bude příležitost k modlitbě za požehnání pro naši zemi a mír ve světě, ale i k rozhovorům a hrám pro děti. Pokusíme se také najít místo k opečení buřtů a společně poobědvat z vlastních zásob.

Na setkání po prázdninách se těší Vinopalovi a Hrnčířovi

Druh článku
Farnost