Farní ohlášky z neděle 13.3.2022

Křížová cesta Jiřetín pod Jedlovou

2. neděle postní

*      ČBK vyhlásila modlitby za situaci na Ukrajině. Pamatujme v modlitbě i při mši svaté.

*      Každou středu se modlíme růženec od 18:00 hod. venku před vchodem našeho kostela u zobrazení Panny Marie za mír, náš národ a celou společnost, za církev a její vedení, za naši vládu, naše blízké a nás samotné. Více informací na webových stránkách www.zemesemodli.cz.

*      Dnešní neděli proběhne celostátní sbírka na podporu pastorace mládeže. Výtěžek bude použit na přípravu Celostátního setkání mládeže, které proběhne od 9. – 14. 7. v Hradci Králové.

*        Slavnost sv. Josefa oslavíme v sobotu 19. 3. ve 14:00 hod. při mši sv. ve Vaňově. Srdečně zveme k účasti.

*     V postní době probíhá každý pátek v našem kostele křížová cesta od 17:15 hod. V pátek 18. 3. ji povede mládež.