Farní ohlášky z neděle 11.9.2022

kostel NPM v Ústí nad Labem

24. neděle v mezidobí

*        Dny evropského dědictví probíhají o víkendech 10. - 11. 9. a 17. - 18. 9. Prosíme naše farníky, aby se zapisovali ke službě hlídání kostela do formulářů na stolku.

*        Přihlášky na náboženství pro nový školní rok naleznete na stolku za lavicemi a je možno si je též stáhnout ze stránek farního webu www.farnost-usti.cz. Vyplněné přihlášky odevzdávejte, prosím, do 11. září ve farní kanceláři nebo v sakristii.

*        Farní družina zve děti ve věku od 8 do 15 let do svých řad. Scházet se budeme každý pátek od 15:15 do 17:00 hod. na faře ve Skoroticích. Chceš-li se vydat na dobrodružnou cestu s Kristem, přijď mezi nás. Začínáme v pátek 16. 9.

*        Společenství Magnificat bude i letos probíhat každé pondělí od 16:30 hod. v sálku Nazaret na faře. První setkání se uskuteční 19. září na téma Duch svatý. Všichni noví zájemci o duchovní témata jsou zváni.

*        Ústecké rodiny zvou na pouť ke sv. Václavu do Valtířova ve středu 28. 9.

 Sraz ve Svádově u hřiště v 10:45 - autobus MHD č. 13 jede z ústecké zastávky Hlavní nádraží v 10:30, výstupní stanice je Svádov Obec. Trasa je dlouhá asi 9 km. Poutní mše sv. začíná v 15:30.

*        *        *        *        *

Druh článku
Farnost
Klíčová slova