Farní ohlášky z neděle 4.12.2022

adventní věnec 2 svíce

2. neděle adventní

*        Volby do farní rady proběhnou v sobotu 17. prosince a v neděli 18. prosince.

*        Předběžně oznamujeme, že od 19. 12. 2022 do 1. 1. 2023 pořádá naše farnost opět tradiční výstavu betlémů. Obracíme se již takto předem na všechny farníky s naléhavou prosbou o pomoc při instalaci výstavy od 12. do 17. 12. a s jejím následným hlídáním po dobu jejího otevření. Rádi bychom vás požádali, abyste s touto službou počítali a vyhradili si na ni v době adventu a Vánoc potřebný čas. S pomocí při instalaci je možné se domluvit s pí. Monikou Velinskou nebo s ing. Novotnou ve farní kanceláří (tel. 604201533) a též se napsat na pomoc do archu za lavicemi.

Pozor, změna! Z důvodu zlaté svatby v sobotu 10. prosince bude posunuto plánované stavění podstavců pod betlémy na 12:00 hod. Prosíme všechny zdatné muže, aby přišli do kostela a pomohli s touto fyzicky náročnou prací. Předem děkujeme.

*        Srdečně zveme všechny poutníky na poutní mši sv. ke cti sv. Mikuláše do kostela sv. Mikuláše v Čermné, a to v úterý 6. 12. od 16:00 hod.

Druh článku
Farnost
Klíčová slova