Farní ohlášky z neděle 3.3.2024

Jiřetín pod Jedlovou - křížová cesta

3. neděle postní

*        Dnes prožíváme třetí neděli postní, zvanou Oculi - podle vstupní antifony “Oculi mei semper ad Dominum” - Mé oči stále vyhlížejí Pána.

*        Připomínáme, že každou neděli máme mše svaté v některé venkovské farnosti. Můžete se jich zúčastnit a posílit tak místní komunitu. Tuto  neděli 3. března v Tisé v 16.00 hod. Příští neděli 10. března v Chlumci a Arnultovicích. Obě začínají v 16.00 hod.

*        V době postní každý pátek od 17.15 konáme v našem kostele Křížovou cestu. Povedou ji různá společenství z farnosti. Rozpis společenství naleznete na plakátku. Je to příležitost prohloubit prožívání postní doby. Najděte si čas a přijďte.

V pátek 8. března křížovou cestu povedou vysokoškoláci.

*        Připravujeme postní rekolekci na sobotu 23. března 2024. Začátek v 10.00 hod. v sále Sinaj. Vyhraďte si tento termín, těšíme se na Vaši účast. Připomínáme, že při večerní mši svaté je možnost přijmout svátost pomazání nemocných. Hodinu přede mší svatou bude příležitost ke svátosti smíření. Bližší informace na plakátku v předsíni kostela.