Silvestr mládeže 2015-2016 v Příchovicích

27. 12. opět vyrazíme s mládeží z našich farností na silvestra do Příchovic. Pokud by se k nám chtěl kdokoli z mladých přidat, budeme rádi. Přihlašte se prosím u mne: jiri.smolek@gmail.com; 732975817.
Sraz v 15:10 na hl. nádraží u pokladen.
Návrat 2. 1. v 18:32 tamtéž..
Pokud by někdo nemohl jet na celou dobu, je možné se domluvit s o. Mirkem Šimáčkem, který do Příchovic pojede autem 29. 12. a bude se vracet 31. 12.
S sebou pořádné zimní oblečení a boty do kostela i do hor, vybavení pro zimní sporty - možno i zapůjčit na místě, kartičku zdrav. pojišťovny, přiměřený příspěvek na provoz (dle možností rodiny) a případně na vleky. Dále domáci obuv, spacák, osobní věci.
Nedoporučujeme brát s sebou žádné cennosti ani více peněz, než kolik chcete přispět na pobyt a utratit za vleky. Neberte s sebou žádné tablety ani jinou audiovizuální techniku! Nebudete nic z toho potřebovat, program bude dostatečně pestrý. Díky za pochopení:-)
Těším se na společně prožitý čas.
P. Jirka

Druh článku