Farní ohlášky z neděle 22. 11. 2020

Slavnost Ježíše Krista Krále

*      Bohoslužby v adventní době se budou konat dle obvyklého pořádku: v neděli v 9:00 hod. a v 10:30 hod., v týdnu mše sv. v 18.00 hod. a ve středu od 8:00 hod. Nedělní mše sv. v 9:00 hod. bude přenášena přes naše internetové stránky farnosti www.farnost-usti.cz.

*      Výuka náboženství bude znovu zahájena v obvyklých časech v příštím týdnu od pondělí 30. listopadu. Srdečně zveme naše děti, na které se už moc těšíme, znovu do „farních lavic“.

*      Každoroční výstava betlémů bude letos koncipována v duchu přípravy na Vánoce s mottem „Přijďte hledat Vánoce“. Vánoční atmosféru budou doprovázet zamyšlení nad obrázky a fotografiemi ze Svaté země. Doba konání : od 16. do 27. prosince.

Příloha

Druh článku
Farnost
Klíčová slova