Farní ohlášky z neděle 31.7.2022

18. neděle v mezidobí

*        Pátek 5. 8. je prvním pátkem v měsíci. V tento den je vhodné přijmout svátost smíření a eucharistii. Po mši sv. v 18:00 hod. následuje pravidelná eucharistická adorace. Zveme všechny k účasti.

*        V sobotu 6. 8. oslavíme svátek Proměnění Páně při mši sv. v 18:00 hod.

*        Poutní mše sv. k Panně Marii Nanebevzaté se uskuteční v neděli 14. 8. při mši sv. v 9:00 hod. a v 10:30 hod. Srdečně zveme všechny farníky.            

*        Slavnostní odhalení busty Mons. Karla Otčenáška proběhne v kostele Narození Panny Marie v Trmicích v neděli 28. 8. v 11:00 hod. Slavnostní mši sv. budou koncelebrovat Mons. Jan Baxant, biskup litoměřický a Mons. Josef Kajnek, pomocný biskup královéhradecký. Po mši sv. následuje příležitost k setkání v sále restaurace U Kastnerů v Trmicích.

Druh článku
Farnost
Klíčová slova