Farní ohlášky z neděle 16.4.2023

Boží milosrdenství

2. neděle velikonoční

(svátek Božího Milosrdenství)

* Dnešní neděli 16. 4. se uskuteční setkání rodin s dětmi v MC Ovečka v Doběticích. Sraz od 14:30, program bude od 15 do 17 hod. Pro děti je k dispozici herna, pro dospělé bude prostor pro společné zamyšlení a povídání.

* Setkání seniorů proběhne ve čtvrtek 20. 4. od 15:00 hod. na faře, sálek Nazaret. Na programu duchovní téma, diskuse, modlitba, občerstvení. Na setkání přicházejí i naši kněží. Srdečně zveme všechny seniory.

* Připomínáme, že stále pokračuje výuka náboženství dětí na faře v úterý pro nejmladší děti od 16:00 hod. a čtvrteční hodiny ve dvou skupinách pro starší a nejstarší děti, také od 16:00 hod. Povzbuďme děti k pravidelné docházce!

* Poutní mše sv. ke sv. Vojtěchovi se uskuteční ve středu 26. 4. od 18:00 hod. v kostele sv. Vojtěcha. Všichni jsou srdečně zváni

Druh článku
Farnost
Klíčová slova