Pozvánka na konferenci "Prevence rizikového sexuálního chování - úkol základního vzdělávání"

Centrum pro rodinu a sociální péči z.s. a Národní centrum pro rodinu ve spolupráci s Ústeckým krajem zvou na akreditovanou konferenci "Prevence rizikového sexuálního chování - úkol základního vzdělávání" určenou pro pedagogy, výchovné pracovníky, odbornou veřejnost a rodiče, která je zaměřena na aktuální odborné poznatky k tématům jako prevenci rizikového chování a výchovu zdravých postojů v otázkách sexuality.

 

Konference se koná dne 2.2.2016 od 9.00 hod. do 15.00 hod, v budově A Krajského úřadu Ústeckého kraje v Ústí nad Labem. Konferenční poplatek 250,- Kč. Pozvánka a plakátek s dalšími údaji zde.

Přihlašovací formulář najdete na stránkách

http://rodina.prorodiny.cz/rodina/aktuality/prihlaska-usti-nad-labem/

Druh článku
Farnost